Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
% 100 Güvenli Alışveriş İçin: Paykasa
21
Temmuz
2016

% 100 Güvenli Alışveriş İçin: Paykasa; İnternetin ve ticaretin gelişmesiyle birlikte internet üzerinden paykasa ile alışveriş yapmak oldukça cazip hale gelmiştir. Geniş bir e-ticaret ağına sahip olan internet üzerinden her şeyi rahatça bulabilirsiniz. Birçok ürünü kolayca satın alabileceğiniz, en cazip fiyat avantajlarını bulabileceğiniz internet alışverişleri hızlanan dünyanın standartlarına uygun bir sistemdir ve gelecek yıllarda etkinliği artarak çoğalacaktır. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde yaygın olarak kredi kartı kullanılmaktadır. Bazı sitelerde kredi kartının yanında banka kartı, havale ve EFT gibi sistemlerle de ödeme yapılabilmektedir. Ancak geçmiş dönemlerde kredi kartı dolandırıcılıklarını çok fazla olması, kimlik bilgilerinin kopyalanması, siteler tarafından müşteri bilgilerinin başkalarına satılması gibi sebeplerle internet üzerinden kimlik bilgilerini paylaşarak ya da kredi kartıyla alışveriş yapmak riskli bir uygulamadır.

Paykasa Kart Gelişim Süreci

Kredi kartının oluşturduğu internet üzerinden alışveriş risklerini yok etmek için uzun yıllardır Avrupa’da kullanılmaya başlayan Paykasa Kart sistemi kısa bir süre önce Türkiye’de de kullanılmaya başlamıştır. Paykasa Kart ön ödemeli bir uygulamadır. Ön ödemeli sistemde istediğiniz bakiyeyi yüklediğiniz kartınızla internet alışverişlerinizi daha güvenli bir şekilde yapmanız mümkündür. Paykasa Kart kredi kartından farklı olarak kredili bir bakiyeye sahip değildir. Yüklediğiniz kadar harcayabileceğiniz Paykasa Kart sistemi % 100 güvenli alışveriş imkanını internet kullanıcılarına sunmaktadır.

Paykasa Kart Satın Alma Evresi

Paykasa Kart satın almadan önce e internet üzerinden yetkili Paykasa internet sitelerinden bir tanesinden kart satın almanız yeterlidir. Paykasa Kart sanal bir kart olmasından ötürü çıkartması oldukça kolaydır. Bakiyeyi satın aldığınızda size on altı haneli bir pin kodu verilir. Bu pin koduyla Paykasa’nın anlaşmalı olduğu binlerce internet sitesinden dilediğiniz alışverişi yapabilirsiniz. Paykasa Karta bakiye yükleme işlemlerinde kişisel bilgilerinizi minimum seviyede paylaşmanız istenir. Sadece isim soy isminiz ve telefon numaranızı paylaşarak kredi kartıyla, banka kartıyla, havale ve EFT yoluyla kartınızı alabilirsiniz. Tüm alışverişleriniz güven içerisinde yapılır ve kişisel bilgileriniz asla kimseyle paylaşılmaz.

Paykasa Bakiyesi ve Kullanılan Siteler

Paykasa Kartla alışveriş yaptıktan sonra kartınızın içerisindeki bakiye bittiğinde kart tamamen iptal olur ve yeni bakiye yüklediğinizde yeni bir kart ve pin kodu çıkartılır. Bu durumda Paykasa Kart sisteminin güvenilir olmasının anahtarıdır. Paykasa Kartla kredi kartıyla satın alabileceğiniz her ürünü satın alabilirsiniz.

Paykasa Kart ile arkadaşlık siteleri, oyun siteleri gibi sitelere üye olabilir ve bu sitelerden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bunun haricinde anlaşmalı Paykasa sitelerinden giyim, gıda, elektronik, mobilya, aksesuar, beyaz eşya gibi birçok ürünü satın alabilirsiniz.

Güvenli alışverişin adresi olan Paykasa sistemiyle online bilet alışveriş yapmak da oldukça kolaydır.

Paykasa Kart İşlemleri Hangi Saatlerde Yapılır?

Paykasa Kart yüklemeleri 7 gün 24 saat süresince yapılabilir ve en acil durumlarda bile Paykasa Kartı satın alabilirsiniz. Yetkili sitelerde yine 7 gün 24 saat online destek hattı aracılığıyla tüm soru ve sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz. Paykasa Kartınızı satın aldıktan sonra eğer alışveriş yapmaktan vazgeçer bakiyeyi geri almak isterseniz, Paykasa Kart bozdurma işlemi yaparak kartın içerisindeki bakiyeyi hesabınıza 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yatırılmasını sağlayabilirsiniz. Paykasa Kartınızda bulunan bakiyenin belirli bir bölümü içinde Paykasa bozdurma yapabilirsiniz. Paykasa Kart alışverişlerin yanında Paykasa bozdurma sayesinde havale işlemi de yapabilirsiniz.

Paykasa Kart TL Endeksli midir?

Euro ve Dolar üzerinden satılan Paykasa Kartlara bakiyenizi döviz kuru üzerinden Türk Lirası olarak yükleyebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı sitelerde yapacağınız alışverişlerde kafanızda soru işareti olmadan Paykasa Kartı güvenle kullanabilirsiniz. Paykasa kartı istediğiniz yetkili Paykasa sitesinden satın alabilir, istediğiniz siteden Paykasa bozdurma yapabilirsiniz.

Leave a Comment