Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Alışverişte Sıfır Risk Paykasa
24
Temmuz
2016

Alışverişte Sıfır Risk Paykasa

Alışverişte Sıfır Risk Paykasa; Yediden yetmişe hepimiz günlük hayatımızda mutlaka ihtiyaçlarımızı karşılamak için alışveriş yaparız. Bu alışverişin ölçüsü bazen küçük olur bazen de büyük olur. Zamanımızda ise alışveriş trendi değişime uğradı ve sanal ortama taşındı. Böylece insanlar daha fazla yerden daha fazla ürün çeşitliliğine ve fiyat çeşitliliğine kavuşarak seçim alanlarını genişlettiler. Gerçek hayatta bulunduğunuz mekanda bulunan alışveriş merkezlerinin ihtiyaçlarınızı karşılayamadığı durumda hemen internet alışveriş sitelerine başvurarak aradığınız ürünü kolayca bulabiliyorsunuz. Fakat bu noktadaki sorun para ödeme aşamasında gerçekleşir. Bazı insanların kredi kartları yoktur ve bazı insanlar yüksek limitli kartlarını internet ortamında kullanmak istemezler. Bunun nedeni ise çok açıktır. Tam güvenlik internet ortamı için söz konusu değildir. Bu nedenle bir sistem geliştirilmiştir. Bu sistemi adı Paykasa sistemidir.  İnternet üzerinde birçok işlem Paykasa ödemeleri ile gerçekleşmektedir.

Sanal Alemdeki Paranız

Tüm müşterilerimizin bilmesi gereken Paykasa kullanmak için nedenler hakkında birçok örnek vardır; Paykasa sanal alemdeki sıcak hazır paranızdır. Bu para ile dilediğiniz e ticaret sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz. Paranız peşin olduğu için kredi kartlarında olduğu gibi ek limit-kredi harcamak zorunda kalmazsınız. Paykasa sistemi harcamalarınıza limit getirir, bütçenizi korur. Paykasa sistemini kullanmak için sitemizdeki telefon numaralarını arayarak ya da müşteri temsilcimizle görüşerek hemen istediğiniz limitte elektronik para sahibi olabilirsiniz. alışveriş bittiğinde ise kart numaraları konusunda tedirginlik yaşamazsınız. Üstelik Paykasa kart sahibi olmak için Kredi kartına bile ihtiyacınız yoktur.

Paykasa Kullanımı ve Temini Hakkında

Firmamıza para havalesi yaparak hemen size verilen 16 pinli kodu kullanabilirsiniz. Bu da bir nevi kredi kartıdır. Ama tek kullanımlıktır. 10 Euro kart ( 40 lira) değil de 200 Euro değerinde Paykasa kart limitiniz varsa, birden çok alışveriş noktasında paranız bitinceye kadar aynı PİN kodunu kullanabilirsiniz.

Eğer küçük çaplı alışverişler yapıyorsanız düşük limitli Paykasa kart satın almanızı tavsiye ederiz.

Eğer büyük limitlerde alışveriş yapacaksanız o zaman 200 -250 Euro Paykasa kart kullanmanızı tavsiye ederiz. Kullanmadığınız Paykasa kart için firmamızı arayarak yeniden TL hesabına çevirip banka hesabınıza aktarım sağlayabilirsiniz. Alışverişi zevkli kılan taraf da Paykasa kartlarının istenilen zamanda dönüşümünün kolayca sağlanmasıdır. Paykasa ticaret alanına büyük kolaylıklar getirmiştir. Yeryüzünde internet kullanan 3 milyar insan kitlesi birbirlerini görmeden sadece satın alacakları ürünü inceleyip beğenerek rahat alışveriş yapabilme imkanına kavuşmuştur.

Leave a Comment