Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Güvenli Alışverişin Adı Paykasa
24
Temmuz
2016

Güvenli Alışverişin Adı Paykasa; Günümüzde internet üzerinde yapılan online ödeme- alışveriş sistemleri yeni bir döneme giriyor, Paykasa ödeme sistemi ile daha da güvenli hale gelen sanal ortamda alışveriş için kullanılan Paykasa kart sistemi ile birlikte, kredi kart bilgileri girilmeden sanki kredi kartı ile alışveriş yapıyormuş gibi kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa kart elektronik bir kart olarak onaltı haneli PİN ve kredi kartlarında olduğu gibi CCV kodu ( 3 haneli) barındırır. Paykasa kart satın alma işlemi de son derece basit ve emniyetlidir. Sitemizde yer alan iletişim kanalları ile iletişime geçerek istediğiniz limitlerde Paykasa kart satın alabilirsiniz. Destek ekibimize Paykasa kart nasıl alınır? şeklinde çok soru geliyor. Hesap numaralarına gerekli meblağ gönderildikten sonra dakikalar içerisinde Paykasa kodları size gönderilir. Siz de bu kodları kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Paranız Döviz kuru üzerinden değerlendirilir ve TL olarak kullanılabilir formatta size sunulur.

Güvenli Alışverişin Adı Paykasa

havale kredi kartı ile ödeme seçeneklerine alternatif ve kolay ödeme yolu olan Paykasa kart ile ödeme çok daha güvenli olduğu için, kredi kartını kullanmak istemeyen kişiler tarafından tercih edilir. Çünkü internet ortamının yeteri kadar güvenli olmaması nedeni ile yeni ödeme kanallarına ihtiyaç duyulduğu için Paykasa ödeme sistemi geliştirilmiştir.

Paykasa nedir

Paykasa 16 haneden oluşan bir kod ya da internet üzerinde kullanabileceğiniz elektronik alışveriş kartıdır. 40 liradan başlayan ve 500 euro fiyata kadar çeşitli kartlar sunulmaktadır. İhtiyacınız ölçüsünde sizlere Paykasa kart sunulmaktadır. Sanal alemde güvenli alışverişin adı olan Paykasa Kart ile güven içinde alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Ne işe Yarar

Paykasa kart ile peşin ya da ön ödemeli olarak sanal paranızla alışveriş yapabilirsiniz. Kart limiti oranında alışveriş yapabilmek sizlere ileride yük olabilecek gereksiz harcamalar yapmanıza da engel olur. Yani limitiniz kadar alışveriş yaparsınız. alışveriş bitiminde kullandığınız PIN geçerliliğini kaybeder.

Leave a Comment