Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Hakkımızda

Biz Kimiz?

2011 yılında kurulan firmamız gittikçe artan güvenilir alış veriş metotlarına duyulan ihtiyacı karşılamak üzere, sanal alemde güvenilir alış veriş imkanı sunan Paykasa ve Ukash elektronik kart sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Şirket yönetimi Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için en iyi yolun müşteri ihtiyaçlarını belirlemek ve bu ihtiyaçları hızlı ve güvenli bir şekilde gidermek olduğunu keşfetti ve bunu şirket politikasının temeli haline getirdi.

Kıbrıs’ta kurulan Asilkart İştiraki bilişim firması olarak günün her saatinde Paykasa kart satışı ve yine günün her saatinde Paykasa kart bozum hizmetini vermeye devam etmektedir. Hızlı güvenli ve uygun fiyatlı kart satış hizmeti sunan ve işini titizlikle yapan firmalardan biri olarak bu sektörde öncü olmak için kendini sürekli yenileyen ve dünyanın baş döndüren teknolojisi ile paralel olarak büyüyen ve gelişen bir firma olarak bu alanda liderlik yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Türkiye’de güvenli online alış veriş imkanı sunan Paykasa kart satış hizmeti vermekle, gittikçe artan alış veriş trafiğini daha da canlandırmak ve insanların hizmet ve ürün ihtiyaçlarını emin yollarla tedarik etmeleri konusunda satış hizmeti verdiğimiz Paykasa kart ve benzeri elektronik kartlar alış verişte yeni bir çığır açmıştır. Hiçbir kredi kart bilgisi ya da kişisel özel bilgilere gerek duyulmadan en güvenli şekilde alış veriş yapabilmenin en güvenilir yolu olarak elektronik kart kullanılmaktır. Siz değerli müşterilerimize elektronik kart hizmeti sunarken piyasa değerinden daha uygun fiyatlar da sunmak temel hedeflerimiz arasındadır.