Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Havale Yapmayın Paykasa Satın Alın
17
Eylül
2016

Havale Yapmayın Paykasa Satın Alın
Ön ödemeli bir kart olan Paykasa Kartın birçok avantajı bulunmaktadır. Avrupa’da uzun sürelerdir kullanılan bu sistem internet üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde güvenilir bir sistemdir.
Bunun yanında tıpkı diğer ödeme yöntemlerinde olduğu gibi bu ödeme yöntemi ilede sevdiklerinize para gönderme işlemi de yapabilirsiniz.
İçerisine yüklediğiniz belirli bir bakiyenin kullanılması sistemine dayanan Paykasa Kart, güvenli bir uygulamadır. Kredi kartının tüm avantajlarına sahip olabileceğiniz bu kartla, havale işlemlerinizi de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Havale veya EFT ile  bu kartınıza bakiye yükleyebilir ve pin size verilen on altı haneli pin kodunu para göndermek istediğiniz kişiye bildirerek kart bozdurma işlemi yaparak parayı çekmesini sağlayabilirsiniz.
Özellikle yurt dışına para gönderme işlemlerinde cazip bir yöntem olan bu kart  sayesinde yüksek miktarlarda havale ve EFT ücretleri ödemeden işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Kart sayesinde nakit para transferi gerçekleştirebileceğiniz gibi kredi kartıyla yapılan tüm işlemlerde de bu kartı rahatça kullanabilirsiniz.
Sektörde en fazla kullanılan ön ödemeli kart olan bu kartla para transferleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Banka da sıra beklemeden, havalenizin gelmesi için birkaç gün beklemeye gerek olmadan bu kartla hızlı bir şekilde para transferi gerçekleştirebilirsiniz.
7 gün 24 saat online olan firmamızdan her saat bu kartı satın alabilirsiniz.
Cüzi bir komisyon karşılığında alacağınız bu kart ile size verilen pin kodunu para göndermek istediğiniz yakınınıza bildirerek, para gönderme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Havale Yapmayın Paykasa Satın AlınAyrıca firmamızın bir hizmetinden olan bozdurma işlemi sayesinde kartın içerisinde bulunan bakiye hesabınıza aktarılır.
Fiziksel bir kartın olmamasından dolayı bu kart ile hiçbir risk taşımadan para gönderme işlemini yapabilirsiniz. Paykasa Karta yatırılan para tamamen çekildiğinde kart iptal olur ve yeni bir gönderim yapmak istediğinizde farklı bir pin koduyla yeni bir kart adınıza tanımlanır.
Bu uygulamanın asıl amacı bilgilerinizin % 100 güvenli olması içindir…

Havale yapmanıza gerek kalmadan Paykasa Kartla yapacağınız işlemlerle, kolayca para transfer etmenin keyfini sürebilirsiniz.
Yetkili  kart satıcılarında satın alma ve bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
7 gün 24 saat çalışan ve kart satışı yapan firmaların online destek hatlarından her türlü bilgiyi alabilir, kolay olan bu ödeme yöntemi ile para gönderme işleminizi yapabilirsiniz.

Leave a Comment