Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Kredi Kartına Alternatif Kart: Paykasa
19
Temmuz
2016

Kredi Kartına Alternatif Kart: Paykasa; Henüz paykasa kart bulunmadığı sıralar 2000’li yılların başında,  gittikçe yaygın olarak kullanılmaya başlayan internet üzerinden alışveriş yapmak birçok tüketicinin vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Oldukça avantajlı bir alışveriş imkanı sunan internet, yorulmadan binlerce çeşit ürüne ulaşabileceğiniz elinizin altında büyük bir alışveriş merkezi gibi faaliyet göstermektedir. Mağaza, eleman gibi maliyetlerin düşülmesinden dolayı daha uygun fiyatlara satılan ürünler de internetten alışveriş yapmak için diğer önemli bir etkendir. İnternet alışverişlerinde özellikle büyük siteler yaygın olarak kredi kartıyla alışveriş yapmayı tercih etmektedirler. Ancak süreç içerisinde yaşanan kredi kartı dolandırıcılığı, kredi kartı bilgilerinin üçüncü şahısların eline geçmesi gibi durumlardan ötürü internet alışverişlerinde kredi kartı kullanımı şüpheli hale gelmiştir.

Paykasa Kredi Kartından Daha Güvenli

Bankalar tarafından alınan güvenlik önlemlerine rağmen hala internet alışverişlerinde kredi kartı kullanmanın riskleri bulunmaktadır. Kredi kartı kullanımında yaşanan riskler başta olmak üzere birçok farklı sebep sonucunda geliştirilmiştir. Ön ödemeli bir kart olan Paykasa Kart Avrupa’da kullanılmaya başlamasının ardından bütün dünyaya yayılmış ve Türkiye’de de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmuştur. İnternetten alışveriş yaparken kredi kartı bilgisini vermek istemeyenler kredi kartı bulunmayanlar için alternatif ve güvenilir bir ödeme sistemi olan Paykasa kart, kolay kullanımı sayesinde de internet alışverişlerinde en yaygın olarak kullanılan ön ödemeli karttır.
Alternatif Kart Paykasa; Paykasa Kart yetkili internet siteleri üzerinden basit bir şekilde satın alınabilir. Paykasa Kartı satın alırken, TC kimlik numarası, anne kızlık soyadı gibi bilgilerinizi vermeden sadece isim soy isim bilgilerinizle alabilirsiniz. Paykasa Kart seçeneklerinden birisini seçerek kartınıza para yatırabilirsiniz ve böylece internet üzerinde kullanabileceğiniz sanal bir karta sahip olursunuz.

Paykasa kart harcamalarınız için size on altı haneli bir pin kodu verilir. Anlaşmalı internet sitelerinde tüm alışveriş işlemlerinde pin numaranızı girerek alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Kartınızın içerisindeki bakiye bittiğinizde kart iptal olmaktadır. Yeni bakiye yüklemelerinde yeni bir pin koduna sahip olarak harcamalarınızı yapmaya devam edebilirsiniz. Bu sayede güvenli bir alışveriş olanağına kavuşabilirsiniz.

İnternet ortamından temin edebileceğiniz Paykasa Kartı satın almak çok kolaydır.

Paykasa Kartın Avantajları

7 gün 24 saat yetkili Paykasa Kart internet siteleri üzerinden kartınızı satın alabilirsiniz. Daha Böylece en acil internet alışverişlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa Kart alışverişinizi tamamladığınızda kartınızın içerisinde bakiye kalabilir. Bu durumda Paykasa Kart bozdurma işlemi gerçekleştirerek bakiyeyi hesabınıza 10 dakika gibi bir sürede aktarabilirsiniz. İçinde kredili bir bakiye bulunmamasından ötürü kredi kartına göre Paykasa ile harcamalarınızda kontrol rahatlığı sunmaktadır.. Bunun yanında Paykasa Kartla kredi kartından farklı olarak para havale etme işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Paykasa Karta bakiye yükledikten sonra size verilen pin kodunu parayı göndermek istediğiniz kişiye vererekPaykasa Kart bozdurma işlemi vasıtasıyla havale işlemleri de rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Paykasa Kartı hediye vermek istediğiniz kişiler için de satın alabilirsiniz. % 100 güvenli bir kart olan Paykasa Kartla tüm internet alışverişlerinizi güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Güncel Kura Endekslidir

Paykasa Kart Euro ve Dolar üzerinden satışı yapılmaktadır. Paykasa Kartı döviz karşılığı Türk Lirası cinsinden yatırabilirsiniz. Satın aldığınız Paykasa Kart yetkili siteleri üzerinden Paykasa hakkında tüm bilgilere ulaşabilir, nasıl Paykasa Kart alabileceğinizi ve nasıl Paykasa Kart bozdurma yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Paykasa Karta yüklediğiniz bakiyeyi alışveriş yapmaktan vazgeçtiğiniz takdirde Paykasa bozdurma yaparak bakiyenizin hesabınıza yatırılmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız oranında bakiye yüklediğiniz Paykasa Kartla en riskli siteler olan oyun sitelerine üye olmak, arkadaş sitelerine üye olmak gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında alışveriş sitelerinden gıda, giyim, elektronik, mobilya, beyaz eşya benzeri tüm ürünleri alabilirsiniz. Uçak bileti alımlarınızı gerçekleştirebilir ve yurt içi, yurt dışı alışverişlerinizde Paykasa Kartı kullanabilirsiniz.

Leave a Comment