Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Neden Paykasa Kullanmak Gerekiyor?
22
Temmuz
2016

Neden Paykasa Kullanmak Gerekiyor? Paykasa Kullanmak için birçok neden var. Öncelikle hepimiz güvenli bir alışveriş ortamı isteriz. Kredi kartımız yoksa dahi internetten hizmet alabilme özgürlüğümüzü Paykasa kart ile mümkün oluyor. İnternet ortamında akla hayale gelmeyecek hayat değiştiren birçok ekonomik fırsatlar var. Kredi kartı olmayan ve Paykasa kartı olmayanlar bu avantajlardan yararlanamıyorlar. Herkesin bir Paykasa kartına ihtiyacı vardır. Herkes potansiyel bir müşteridir. Dolayısı ile cebinizdeki paranın sanal ortamda kullanılması için en güvenli yol tek kullanımlık Paykasa kart satın almak ve kullanmaktır. E-ticaret siteleri bu nedenle Paykasa kart alışverişi yapan insanlara ek indirimler fırsat ürünleri sunuyor. Çünkü peşin para ile alışveriş yapmak hem satıcıların hem de alıcıların işine gelmektedir.

Kredi Kartı Olmadan Alışveriş Yapmak

Kredi kartınız olsun veya olmasın kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Yüksek limitli kredi kartlarınızın numaralarını bilmediğiniz internet ortamına aktarmakla güvenliğinizi tehlikeye atarsınız. Ama Paykasa güvenliği için ip uçları  adlı bilgilendirme yazımızda da belirttiğimiz üzere Paykasa kart kullandığınızda güvenliğiniz yüzde yüz sağlanmış olur. Çünkü paylaştığınız bir kişisel bilgi olmaz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile Paykasa ödeme metodu ile alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa ile Nasıl Ödeme Yapacağım

Firmaların ödeme metotları içerisinde kredi kartı ile öde, Paykasa hesabı ile öde gibi seçenekleri vardır. Siz de Paykasa ile ödeme yöntemini seçerek kolayca hizmet ya da ürün satın alabilirsiniz. Elinizdeki 16 haneli PIN numarası size özeldir. Paranızın limiti o karta mahsustur. O limitte alışveriş yapabilir ve alışveriş sonrası PIN kodu geçerliliğini kaybeder. Bu kod başka insanların eline geçse bile hiçbir işe yaramayacaktır. İşte bu nedenle Paykasa kart ile ödeme daima güvenli bir seçenektir.

Paykasa Kartı Nasıl Edineceğim?

Çok basit. Sadece sitemizdeki telefon numarasını arayarak belli limitlerde Paykasa kart satın almak istediğinizi belirtin, size verilen hesap numarasına para gönderdikten sonra  dakikalar içerisinde size özel PIN kodunu edinin. Artık sizin de sanal alemde kullanabileceğiniz bir alışveriş kartınız olmuş olacaktır. Bu karta sahip olarak dilediğiniz platformda birden çok ürün seçeneğine sahip olarak rahat alışveriş imkanı elde etmiş olacaksınız.

Leave a Comment