Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Paykasa Fiyatları Değişiyor mu?
23
Temmuz
2016

Paykasa Fiyatları Değişiyor mu?

Paykasa kart kullanıcıları kendi paralarının Paykasa limitinin döviz bazında saklandığını bilirler. Yani Euro para birimi üzerinden hesaplanan Paykasa kart limit tutarı ile paranız TL yerine Euro olarak saklanmış olur. Paykasa Fiyatları Değişiyor mu? Dövizde oluşan dalgalanmalar Paykasa Kart fiyatlarını da etkiler. Çünkü Paykasa fiyatlarını belirleyen ana kriter döviz kurlarıdır.

Paykasa Kartımı TL birimine çevirebilir miyim?

Söz gelimi Paykasa kartınızı uzun bir süre kullanmadınız ve kullanmayacağınızı düşünüyorsunuz. İster paranızı Paykasa kartında bekletin ister hemen Paykasa kart bozumu işlemi için firmamızla irtibata geçin. Kart bozum işlemi birkaç dakikada gerçekleştirilir. Güvenli ve hızlı bir şekilde kart bozumu gerçekleştirildiği gibi, yine hızlı ve güvenli bir şekilde para yüklemesi yapılmaktadır. Her Paykasa kart farklı 16 haneli kod ile verilir. Yani 10 Euro tutarındaki bir kartı satın aldığınızda o kart için özel üretilmiş kod bir daha başka kart için kullanılmaz. Bu durum sizin güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle Paykasa kart aldığınızda paranız TL bazından Euro bazına çevrilir. Paranızın döviz bazında sanal alemde kullanılabilir bir fonksiyon kazanması alışveriş özgürlüğü sağlar.

Paykasa Hakkında Son Olarak; Paykasa Sanal Kart Avantajları hakkında konuşmak gerekirse internette her an milyonlarca ürün fırsatı kampanya sunulabilmektedir. Bu imkanlardan yararlanabilmek için sanal ortamda kullanabileceğiniz bir paranızın olması size daima yarar getirir. Sanal evrene giriş pasaportu olarak algılayabileceğiniz Paykasa kart ile bütün online alışveriş fırsatlarını değerlendirme konusunda hep bir adım öde olmanızı sağlar.

One Comment to "Paykasa Fiyatları Değişiyor mu?"
  1. Fatih diyor ki:

    Merhaba paykasa kart almak istiyorum ama metin2 oyununda geçiyor diye duydum nasıl kullanacağım hakkında bilgi verir misiniz ?

Leave a Comment