Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Paykasa güvenliği İçin İp Uçları
15
Temmuz
2016

Paykasa güvenliği İçin İp Uçları; İnternet üzerinde gerçek hayatta olduğu gibi iyi ve kötü niyetli insanlar daima var olacaktır. Bu, doğanın ve yaşamın bir kanunudur. İyi niyetli insanlara diyecek bir şeyimiz yok fakat kötü niyetli insanlara karşı korunmak için bir takım önlemler almak zaruridir. Paykasa kartının size ait kredi kartı ile alış veriş yapma riskini sıfırladığını ve böylece tam güvenlik sunduğunu belirtmiştik. Fakat her gün internet ortamında 50 bin adet farklı kötü niyetli yazılımın piyasaya sürüldüğü bir ortamda kişisel verilerimizi korumak bir lüks değil bir mecburiyet olmuştur. Anti virüsler de sürekli güncellenen bu zararlı yazılımlarla %100 başarı göstererek mücadele edemiyorlar.

Kötü niyetli insanlar E postanızı kişisel bilgilerinizi telefon numaranızı kimliğinizi ve tabi kredi kartınızı ele geçirmek için gece gündüz yeni fikirler planlar projeler üretiyorlar. Yani tam bir güvenlik, gerçek hayatta mümkün olmadığı gibi, sanal alemde de mümkün değildir. Fakat bireysel olarak alınacak bir takım önlemlerle başta Paykasa kart bilgilerimizi güvenlik altına almamız bir nebze olsa da mümkündür.

 

Paykasa Güvenliği İçin İp Uçları

Paykasa Güvenliği İçin İp Uçları

Paykasa güvenliği için ip uçları

Paykasa kart güvenliği için öncelikle alış veriş yapmak istediğiniz sitelerin gerçek siteler olduğundan emin olmanız gerekiyor. Sahte ve yönlendirme yapan aracı siteler, paranızı sömürmek Paykasa limitinizi sıfırlamak için kurulmuş siteler olabilir. Tedbiri elden bırakmamak için öncelikle alış veriş sitelerinin güvenli olduğundan emin olun. Zaten büyük alış veriş sitelerinin adresleri bellidir. Yani bir aracı site ya da motor kullanarak siteye erişim yapmak yerine, web tarayıcısının adres satırına site ismini yazmanız daha güvenlidir. Çünkü alışverişte sıfır risk Paykasa kartlarınız bir sene boyunca geçerli olduğu için ve kartların PIN kodlarının bulunması nedeni ile Paykasa kartınızı korumanız ve dikkatli kullanmanız gerekir.

 

Yeni bir dolandırıcılık sistemi olarak rastgele müşterileri arayan ve Paykasa vergi borcu olduğunu söyleyen insanlara itibar etmeyiniz. Paykasa satın alma aşamasında parayı peşinen ödemişsinizdir. Ek bir ücret istenmediğini bilmeniz ve böyle kişilere itibar etmemeniz gerekir. O halde Facebook Twitter Pinterest gibi sosyal hesaplarınıza Gmail Hotmail gibi mail adreslerinize ya da cep telefonlarınıza Paykasa ile ilgili mesaj uyarı borç iletisi gibi iletiler gelirse itibar etmemeniz gerekir.

Leave a Comment