Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Paykasa İçin Güvenli Adres
22
Temmuz
2016

Paykasa İçin Güvenli Adres; Online alışverişlerde kredi kartı kullanmadan ürün veya hizmet almanıza yarayan elektronik kart Paykasa satın al işlemi için güvenilir Paykasa firması olarak hizmet vermekteyiz. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için size güvenli Paykasa alışveriş imkanı sunan firmamızda çeşitli limitlerde kart seçenekleri bulunmaktadır. Dövize endeksli olarak değişen fiyatlarda satılan Paykasa kartları en ucuz fiyatlarla sadece bizim firmamızda bulabilirsiniz.

10 Euro’dan başlayan ve 500 Euro fiyata kadar çeşitli seçeneklerde sunulan Paykasa kart onaltı adet PIN numarasından oluşan internette alışveriş yapmanız için tasarlanmış yeni bir alışveriş güvenlik sistemidir.

Paykasa İçin Güvenli Adres

Tanımadığınız ve bilmediğiniz ortamlara kredi kart numaranızı vererek dolandırılma tehlikesi ile karşı karşıya kalmamak için en uygun metot olan Paykasa kart ile gönül rahatlığıyla internette alışveriş yapabileceksiniz.

Paykasa Prosedürü Nasıl İşliyor

Öncelikle firmamızın müşteri temsilcisini arayarak sitemizde yer alan kartlardan birini seçecek ve o kart için güncelleştirilen ödeme miktarını, size verilen hesap numarasına yatırdıktan sonra birkaç dakika içinde firmamız tarafından size onaltı haneli pin kodu gönderilir. Bu pin kodu sizin internette alışveriş yapmanız için kredi kartı gibi kullanacağınız koddur.

Kredi kartı ile farkları;

Limitinin belirli olması

Kullanıldıktan sonra başkaları tarafından kullanılamaması

Dünyanın birçok alışveriş sitesinde geçerli olması

Harcamalarınızı kontrol altına almak için iyi bir araç olması

Dilediğiniz zaman Paykasa kart bozum işlemi yaptırabilmeniz

Gibi birçok avantajı vardır.

Tüm bunların yanında bazı satış firmaları ürünlerini satarken peşin para olan Paykasa kartı sahiplerine özel indirimler de uygularlar. Paranız kadar harcama yapabilmeniz bütçenizin gereksiz harcamalarla zarar görmesini de engeller. Bu arada peki  Paykasa Fiyatları Değişiyor mu? şeklinde bir soru gelebilir aklınıza. Bu sorunun cevabı evet paykasa fiyatları güncel kura endeksli olarak değişmektedir. Fiyat listemiz de buna göre güncellenmektedir.

Şu konuda emin olabilirsiniz ki PaykasaBak piyasanın en ucuz Paykasa kart satışı yapan firmalarındandır.

Kar marjını düşük tutarak müşterilerimize hesaplı fiyatlar sunmaya çalışıyoruz. Örneğin 60 Euro tutarındaki bir ürünü satın almak istediğinizde bunun TL olarak karşılığı olan 215 TL limitli Paykasa kart satın almanız ve alışverişi tamamlamanız mümkündür. Başka bir ürün satın almak istediğinizde ise yine başka bir paykasa kart satın almanız gerekecektir. Böylece harcamalarınızın tamamı kontrolünüz altında olacaktır. Harcamalarınızın kontrol altında olması bütçenizi dengede tutmanıza yardımcı olacak tüm işlemlerinizi takip edip bütçe dengenizi koruyabileceksiniz. Paykasa bu açıdan tüm kullanıcılar yüksek avantajlar sunmaktadır.Paykasa kullanın kendinizi güvende hissedin.

Leave a Comment