Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Paykasa ile Alışveriş Tutkunları Güvende
31
Temmuz
2016

Alışveriş Tutkunları Paykasa ile Güvende

Bilişim arenasında milyonlarca internet alışveriş sitesinde sunulan fiziksel ve dijital ürün veya hizmeti satın alabilmek artık alışveriş tutkunları için sorun olmaktan çıkıyor, çünkü Paykasa ön ödemeli dijital elektronik kart var. Bu kart ile alışveriş tutkunları tamamen güvende…

Paykasa ve Kredi Kartı arasında Avantaj Farkları

Harcamalarınız Paykasa kart ile kontrol altında ve sınırlı olur. Böylece hızını alamayan ve bütçesini aşan insanlar Paykasa kart ödeme sistemi ile alışverişlerine sınır getirebilmektedirler. Ayrıca bu ödeme sistem ile size çok zarar verebilecek kredi kart numaralarınızın kötü niyetli insanların ya da siber korsanlarının eline geçmesi önlenmiş olur.

Firmamızı arayarak size özel oluşturulan Paykasa kart numaralarını alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. Kullanım sonrası limit tükendiğinde bu numaralar, artık kullanılmaz olacağı için size herhangi bir maddi külfet getirmez. Alışveriş yapacağınız miktarda kart seçmeniz mümkündür. Kartınızdaki parayı direkt olarak fiziksel ortama da aktarabilirsiniz. Söz gelimi uzun süre web ortamda alışveriş yapmayacaksanız, yine firmamızı arayarak Paykasa kart bozum hizmetini alabilirsiniz.

Kartınızdaki limit tutarı ilgili günün döviz kuru üzerinden en yüksek fiyatla hesaplanır ve size limit mukabili TL para gönderilir. Yeniden Paykasa kart satın al işlemi için başvurduğunuzda yine çok kısa bir süreçte size pin kodu üretilir ve verilir. Bu pin kodu sizin paranız demektir. Yani bu pin ile web dünyasında dilediğiniz yasal alışverişi gerçekleştirebilir veya hizmet satın alabilirsiniz.

Bu hizmetler neler olabilir?

Yeni çıkan ve çok rağbet gören bir oyun bir vizyon filmi olabileceği gibi fiziksel bir ürün de olabilir. Bazı internet e-ticaret siteleri müşterilerini arttırmak için akıl almaz ürün indirimleri uygular. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak için Paykasa kart kullanabilirsiniz. Alımı kolay, bozumu kolay kullanımı kolay ve güvenli olan bu kart ile daha özgür ve keyif verici alışverişler sizi bekliyor.

Leave a Comment