Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Paykasa İle Harcamalarınızda Kontrol Rahatlığı
19
Temmuz
2016

Paykasa İle Harcamalarınızda Kontrol Rahatlığı; İnternet ortamında sizlerin de takdir edeceği üzere en büyük sorun Kredi kart bilgilerinizin kişisel bilgilerinizin ve verilerinizin istenmeyen kişilere paylaşılması ve bunların kopyalanarak kart limitlerinizin boşaltılması tehlikesidir. İşte bu büyük sorunun çözümü için Paykasa kart sistemi geliştirilmiş ve dünya üzerinde Online alışveriş yapan insan sayısının artması sağlanmıştır.

Paykasa İle Harcamalarınızda Kontrol Rahatlığı

Avrupa’nın bir çok ülkesinde ve Türkiye’de Paykasa en güvenli online alışveriş aracı olarak kullanılmaktadır. Bu açıdan Paykasa kullanmak için nedenler üzerine istişare etmek gerekirse eğer; bu sanal kart ile alışveriş imkanı sunan bir çok e-ticaret siteleri de Paykasa alışverişini teşvik etmek için inanılmaz indirimler ve kampanyalar düzenlemektedir. Paykasa sanal kart sistemi ile güvenli alışveriş sağlanabilmektedir. Paranız döviz üzerinden işlem göreceği için Paykasa kart limitlerinizi ister Euro ister Lira olarak kullanabilirsiniz. Kartı kullanma gereği duymadığınızda ise Paykasa firma yetkililerimizle görüşerek bir kaç dakika içinde Paykasa kart bozum işlemini gerçekleştirmeniz son derece kolaydır.

Paykasa ile Harcamaya Kontrol Geliyor

Paranızın olmadığı durumlarda bir ürün beğendiğinizde kredi kart limitinizi kullanır ve ödeme günü geldiğinde sıkıntıya düşebilirsiniz.

Paykasa kart sistemi ön ödemeli bir sistem olduğu için paranız zaten hazırdır. alışverişiniz belli bir limitle sınırlıdır.

Harcamalarınız Paykasa kart ile kontrol altına alınmış olur. Söz gelimi 100 Euro Paykasa limitiniz varsa, sadece 100 Euro alışveriş yapabilirsiniz demektir. Ama kredi kartınızda limit 5 bin lira olduğunda 5 bin liraya kadar harcama yapma özgürlüğünüz vardır. Fakat bu özgürlük, ödeme günü geldiğinde sizi sıkıntıya sokabilir.

  • 402 Views
  • Leave a Comment