Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Paykasa Kart İle Güvenli Alışveriş
11
Eylül
2016

Paykasa Kart İle Güvenli Alışveriş
Paykasa güvenli kart sitesi olarak yola çıkan sitemiz sizlere güvenli Paykasa sanal kart sahibi olmak için kredi kart bilgilerinizi girmeden ve hiçbir riske girmeden internet üzerinde alış veriş yapma imkanı sunuyor.
Sizde bu güvenli kart sistemi ile hiç tanımadığınız bilmediğiniz e –ticaret sitelerinden alış veriş yaparken sıfır riskle alış veriş yapma olanağı sunuluyor. Paranız oranında alış veriş yapmanız kolaylaştırılıyor.

Paykasa kart ile alışveriş
Söz gelimi 40 liralık bir ürün alacaksanız kredi kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan sitemiz üzerinden sahip olduğunuz tek kullanımlık  kartınızı kullanabilirsiniz ve güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz..
Alış veriş sonrasında kart artık geçerli olmayacağı için 16 hanelik PIN de işe yaramayacaktır. Böylece alış verişinizi güvenle yapmış olacaksınız. İnternet dolandırıcılığının had safhada olduğu bir ortamda bu yeni ve güvenilir kart imdadınıza yetişiyor. Hiçbir risk almadan sadece Paykasa firması ile iletişime geçerek sanal kart sahibi olabilirsiniz. Hafta içi size verilen hesaba EFT yaptığınızda 10 dakika içinde kart numaraları size gönderilir ve alış verişe hazır olursunuz. Artık dilediğiniz e-ticaret firmasından alış veriş yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Paykasa Kart İle Güvenli AlışverişUcuz Paykasa Fiyatları
Firmamız sizlere ucuk fiyatlar ile değil adil ve uygun fiyatları ile hizmet verir. Dilerseniz 40 tl dilerseniz 500 Euro değerindeki 1765 liralık Paykasa kart satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey Paykasa firması ile irtibata geçmektir. Prosedür 10 dakika içinde sonuca ulaşır. Yapacağınız ödeme limitinde sizlere paykasa limiti açılır. Böylece gönül rahatlığı ile siz de bu ödeme yöntemi ile ödeme kabul eden sitelere girerek aradığınız ürünü en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.
Dünyanın birçok yerinde köklü e-ticaret siteleri ülkeler arasında bedava kargo hizmeti ve vermektedir. Yani bulunduğunuz ülkeden alış veriş yapma sınırınız yoktur. Dilerseniz Çin’den bile bu ödeme yöntemi  ile ürün satın alabilir ve kendi adresinize postalayabilirsiniz.
Bu kadar geniş alış veriş imkanı sunan bu kart sisteminden istifade edebilmek için güvenilir Paykasa kart firması  olan firmamızı tercih ediniz.

Sizlere hızlı ve güvenli hizmet veren, müşterilere 7/24 hizmet veren sistem kullanan Ucuz Paykasa firması ile güvenli alış verişin keyfini sürün.

Leave a Comment