Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Paykasa Kart Satın Alın
16
Eylül
2016

Paykasa Kart Satın Alın
Kolay bir şekilde Paykasa elektronik kart satın alarak, dilediğinizce alışverişe başlamak elinizde…

Yaklaşık 30.000 sitede ve online platformda geçerli olan bu kart ile güvenli bir şekilde kişisel bilgilerinizi başka kimselere ve sitelere vermeden alışverişlerinizi hızlı ve güvenli olarak yapabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken 2011 yılından bu yana sanal kart konusunda tecrübeli olan internet sitemize gelerek bu kartı almak  istediğiniz miktarı seçerek kart alma sürecini başlatmaktır.

Müşteri temsilcilerimizi sizinle irtibata geçer ve satın almak istediğiniz tutarı TL karşılığını size bildirir. Siz de verilen hesaba gerekli meblağı yatırsınız. Para hesaba yatınca size müşteri temsilcimiz pin kodunu gönderir. Alış veriş yaparken bu söz konusu 16 haneli pin kullanarak güvenli alış veriş yaparsınız.

O anki güncel döviz kuru üzerinden Paykasa kart ücreti hesaplanır ve sizden ek bir ücret talep edilmez. Zorladığınız Paykasa ile ilgili konularda size yardımcı olmak üzere günün her saatinde müşteri temsilcilerimiz size kesintisiz hizmet verir.

Paykasa Kart Satın Alın-blogSüreç birkaç dakika zaman alır
Bu kart size sıfır alış veriş riski kolaylığı sunar, satın almak istediğinizde kart alım süreci, mesai saatleri içinde alış veriş yaptıysanız birkaç dakika sürer. Kartınızın hepsini tek bir seferse kullanmak zorunluluğu yoktur.
Örneğin 100 Euro değerindeki kartınızdan 30 Euro tutarında alış veriş yaptığınızda 70 Euroluk tutar kartta kalır. Son kullanma süresi olmadığı için dilediğiniz zaman harcama yapabilirsiniz, hatta dilerseniz müşteri temsilcilerimizi arayarak 70 Euro bozdurabilirsiniz.
Yani paranız sanal alemde iken istediğiniz zaman banka hesabınıza transfer ederek reel hayatta kullanılmak üzere nakite çevrilebilir.

İşte kart alım ve kart bozum hizmeti bu kadar basit bir süreç alır. 2011 yılından bu yana ticaret  sitesi olarak sizlere kart satışı ve bozum hizmeti vermeye devam firmamızın internet sitesini günün her saatinde ziyaret ederek fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Ayrıca Paykasa kart güvenliğini sağlamak için sitemizde bulunan Paykasa İçin Bilgisayar Güvenliği isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Leave a Comment