Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir ? Ne İşe yarar? Paykasa hakkında bilgi..

Eğer Paykasa nedir dersek, internetin hayatımıza girmesi ile internet üzerinde kuru kuruya sörf yapmakla yetinmeyen günümüz insanı için güvenli alış veriş büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hattın diğer ucundaki kişinin kim olduğu, gerçekte ne iş yaptığı sorularını sorarak internetten alış veriş yapmak istemeyen insan kitlesi, alış veriş yapanlardan çok daha fazladır. Fakat Paykasa gibi çözümler internet üzerinde alış veriş güvenliği sağladığı için artık dünyanın bir noktasındaki bir alıcı, başka bir ülkedeki bir ürünü kolayca satın alabilir hale geldi. Çarşı Pazar alış verişleri yavaş yavaş yerini Paykasa çözümleri ile sanal alış verişe bırakmaya başladı. Pekiyi Paykasa nedir sorusunu merak edenler için Paykasa tanımını yapalım.

Paykasa Kart Al

Paykasa güvenli online alış veriş imkanı sağlayan ve kredi kartlarınızın bilgisini girmeden, güven içinde dilediğiniz alış verişleri yapma imkanı sunan sanal bir karttır. Bir oyun meraklısı iseniz çok uygun fiyatlarla oyun satın alabileceğiniz gibi, her hangi bir fiziksel ya da dijital ürün alımında da Paykasa sanal kartı kullanabilirsiniz. Böylece kart sahibi olarak bilgileriniz internetin güvensiz ortamında sömürülmeye saldırıya açık olmadan alış verişinizi yapabilirsiniz.

Paykasa Komisyon Meselesi

Paykasa ile alış verişlerde sizlerden hiçbir komisyon alınmıyor. Böylece ister büyük ister küçük alış veriş sitelerinde online olarak gereksiz ek ücretler ödemeden Paykasa alma ve kullanma özgürlüğüne sahip oluyorsunuz.
İstediğim kadar Paykasa alabilir miyim?
Paykasa almak için belirli limitlere uymanız gerekir. Limitlere verilen isim de haliyle Paykasa fiyatları olarak isimlendirilir. Para birimi olarak Euro kullanılan bu sistemde,
• 10 Euro Paykasa
• 20 Euro Paykasa
• 30 Euro Paykasa
• 250 Euro Paykasa
Gibi belirli rakamlarda Paykasa alma imkanınız vardır. Dolayısı ile belirtilen bu limitler Euro üzerinden hesaplanmaktadır. Alış verişinizi yaparken kullandığınız para birimi Euro olacaktır. Söz gelimi dünyanın en büyük alış veriş sitelerinden biri olan Amazon sitesinden veya Alibaba sitesinden bir ürün beğendiğinizde hemen Paykasa kartını kullanabileceksiniz.

Neden Paykasa Almalıyım?

Öncelikle güvenli internet alış verişi yapmak istiyorsanız Paykasa almak ve bu kartı kullanarak alış veriş yapmak durumundasınız.

Paykasa Ara Değerleri

Alış veriş yapacağınız sitede bir ürünün fiyatına dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca sitenin satış biçimlerine bakmanız ve Paykasa ile ödeme yap seçeneğinin de bulunması gerekir. Büyük alış veriş siteleri Paykasa kartı ile alış veriş imkanı sunmaktadır. Paykasa kartınız belirlenen değerler aralığında rakamlarla alış veriş yapmanıza imkan vermez. Yani 11.50 Euro tutarı olan bir ürün yerine 10 Euro 20 Euro gibi küsurat olmayan tutarlarda a
lış veriş yapmanız gerekir.