Paykasa

Paykasa Kart

Paykasa Satınal

Paykasa Kart Satış

Ucuz Paykasa

Güvenilir Paykasa
Paykasa Satın Al

Paykasa, Paykasa Kart, Güvenilir Paykasa, Paykasa Satın Al, Paykasa Kart Satın Al, Paykasa Kart Satış, Ucuz Paykasa

Paykasa Bak | Türkiye'de Paykasa bizim sitemizden alınır. Paykasa kart 7/24 bizden satın alabilirsiniz.

Paykasa Bak | Güvenilir Ucuz Paykasa Kart Satın Al/p>

Dünyayı Ayağına Getiren Paykasa Sanal Kart

Aranızda alışverişi ya da oyun oynamayı sevmeyen var mı? Yok dediğinizi duyar gibiyim. Artık hepimiz online oyun ve alışverişin keyfini oturduğumuz yerden yaşıyoruz. Ancak özellikle uluslararası ödemelerde kolaylık sağlayabilmek adına sanal kart olarak atılan adım ile Paykasa ödeme sitemi ortaya çıktı. Daha sonra dalga dalga tüm dünyaya yayılan Paykasa Türkiye’de de son derece hızlı ilerleyen bir ödeme sistemi olarak bizi sanal âlemde ki dolandırıcılıklardan korumak adına hızla yayılmaya başladı. Bu sanal kart ile herkes özgürce alışveriş yapabilmekte ve yurtdışından dilediği ürünü kapısına kadar zahmetsizce ödeyerek getirtebilmektedir. Sanal paykasa kartını şimdi satın al alışveriş limitini kendin belirle, özgürce internette oyun oyna ve limit dolunca dur. Daha fazla ödemekten çekinmene gerek kalmasın. Yeni ödeme yöntemin ile sanal alışverişin tadını çıkart. 16 haneden oluşan pini girerek hemen ödemeni gerçekleştir. Hızlı ve ekonomik ödeme şekli olan Paykasa son derece güvenli. %100 ödeme güvenliği burada seni bekliyor. Sende son sistem ödeme şekli ile tanış ve sanal alışverişi hemen başlat. Paykasa satın al için en güvenilir adres paykasabak.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.
Paykasa Sanal Kart Avantajları
16
Temmuz
2016

Paykasa Sanal Kart Avantajları
Dünyanın her yerinde online alışveriş yapmak isteyen insanlara özgürce hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sunan Paykasa kart sistemi avantajları arasında sizlere dilediğiniz anlaşmalı E-ticaret sitelerinden alışveriş yapma imkanı sunuyor. Oyun sitelerinde oyun oynamak için Paykasa güvenli bir ödeme aracı olarak kullanılıyor.

Birçok farklı fiyat ve modellerde, aradığınız ürüne mutlaka ulaşmanızı sağlayan internet alışveriş sitelerine kolay erişim sağlıyor. Bonus ve hediyelerden istifade edebilmeniz için Paykasa sanal kart sanal alemdeki Kredi kartınız oluyor. 10 Euro fiyatla satın alabileceğiniz Paykasa kartların limiti 500 Euro ile sınırlıdır. Dilerseniz birkaç farklı Paykasa kart satın alabilirsiniz. Her bir kart en az 10 Euro en çok 500 Euro ( 1730 lira) olmak üzere kullanılıyor. Satın almak istediğiniz Paykasa kart için firmamızı tercih edin sağlıklı bir işlem için her satın almadan önce güncel banka bilgilerimizi öğreniniz.Hiçbir kredi kartı bilgisine gerek kalmadan size verilecek hesap numarasına para gönderdiğinizde size özel olarak üretilen 16 haneli PIN iletilecektir. Bu aşamadan sonra dilediğiniz Paykasa anlaşmalı sitelerden alışveriş keyfini sürebilirsiniz. Hayat işte bu kadar kolay…

Paykasa Hizmet Platformları

Her geçen gün Paykasa ile alışveriş imkanı sunan siteler artıyor. Bu da beraberinde alışveriş zenginliğini getiriyor. Uzak doğudaki her hangi bir şirketten kargo bedava ürün satın alabileceğimiz bir devirde yaşıyoruz. Ürün seçme özgürlüğünün alışveriş zevkini katlaması ile online alışverişler, eski geleneksel çarşı Pazar alışverişlerini tarihe gömüyor.

  • 545 Views
  • Leave a Comment